Animatorzy, którzy plan zabawy dopasowują personalnie do uczestników imprezy

Zespół firmy Alee Frajda tworzą animatorzy, którzy program zabaw dostosują personalnie do osób uczestniczących w imprezie. I to największy walor wskazanej firmy, gdyż opiekunowie decydujący się na korzystanie z pomocy wykwalifikowanych animatorów mają świadomość, że zabawy okażą się za każdym razem dopasowane do ich maluchów, a zajęcia będą nowatorskie. Animacje, z jakich listą można zapoznać się pod adresem animacje dla dzieci zawsze dopasowane są do wieku oraz do upodobań dzieci. Bardzo często z usług podanej firmy rodzice robią użytek, gdy chodzi o opracowanie animacji na wesele. Opiekunowie bowiem zwykle chcieliby pobawić się w swoim towarzystwie, a dzieci siedzą wtedy przy stole i się zanudzą.

Z kolei, animator jest im w stanie zapewnić bardzo dobrą i odbywającą się w bezpiecznych warunkach zabawę. Obejmować będzie ona między innymi: zabawy muzyczno – ruchowe, zajęcia artystyczne, robienie tatuaży z zastosowaniem farb antyalergicznych, a także dużo innych aktywności. Oferta firmy rozdzielona jest na działy: dla rodziców, dla przedszkoli i szkół, dla firm, dla nowożeńców, na każdą okazję. Ponadto, przygotowywane są szkolenia i warsztaty dla animatorów, jacy planują się rozwijać zawodowo. Opiekunowie mogą skorzystać ze świadczeń wykwalifikowanych animatorów: na urodzinach, koloniach, albo w ramach wizyty świętego Mikołaja.

Ponadto, mogą skorzystać z możliwości zrobienia urodzin tematycznych, zależnie od upodobań malucha. Przedszkola i szkoły mogą wybrać pomoc animatorów w czasie okazji takich jak: Dzień Pluszowego Misia, odwiedziny świętego Mikołaja, bal karnawałowy, Pierwszy Dzień Wiosny, pikniki rodzinne, czy Dzień Dziecka. Przygotowywane są także warsztaty o określonej tematyce dla placówek. Firmy z chęcią wybierają pomoc Alee Frajdy podczas imprez firmowych lub okołoświątecznych spotkań z rodzinami pracowników. Dla Nowożeńców opracowane są rozbudowane zestawy na uroczystości weselne. Ponadto, na każdą okazję można skorzystać ze zrobienia warsztatów dużych baniek mydlanych lub wynajmować fotobudkę, fotolustro czy żywe maskotki. Alee Frajda oferuje także zachwycające pokazy iluzji.

Dodaj komentarz