Bogata oferta zajęć tanecznych w szkole tańca AD

Bogata propozycja zajęć tanecznych w szkole tańca AD obejmuje zajęcia organizowane zarówno dla najmłodszych, jak i dla dorosłych. Każdy, kto zamierza się rozwijać ruchowo oraz tanecznie może sprawdzić, co jest do wybrania. Przebieg balet dla dzieci opracowany jest pod względem stopnia zaawansowania uczestników zajęć. To pozwala poczuć im się komfortowo.

Dokładny rozkład zajęć wraz z ich opisem znajduje się na stronie www. Można na niej również zobaczyć, że są zajęcia indywidualne. Oferta szkoły tańca rozszerzona jest też o prezentacje z tańców, jakie mogą być przygotowane na osiemnastkę, bądź jako pokaz na wesele. W kameralnej atmosferze każdy ma okazję rozwinąć swoje umiejętności taneczne. Nie ma znaczenia, czy są to zajęcia dla najmłodszych, czy treningi dla dorosłych. Kiedy ktoś chciałby wyćwiczyć swoje kompetencje taneczne to może wpisać się na zajęcia indywidualne. Dodatkowo na zajęcia mogą także zapisać się osoby, które chcą się uczyć pierwszego tańca.

Kiedy ktokolwiek szuka niebanalnego prezentu dla najbliższych, to może zdecydować się na zajęcia urodzinowe. Szkoła tańca zajmie się także przygotowaniem urodzin dla najmłodszych, pełnych ruchu oraz ciekawych zajęć z animatorem. W ofercie znajduje się również możliwość przygotowania wieczoru panieńskiego, jaki zostanie zapamiętany na długo. Każdy, kto myśli o tym, żeby wynająć salę, też ma taką możliwość. Wystarczy, że będzie omawiać wszystko na indywidualnych zasadach z pracownikami szkoły tańca. Szczegółowy kosztorys wszystkich usług zaprezentowany jest na stronie internetowej. Na zajęcia można umówić się dzwoniąc albo za pomocą formularza kontaktowego.

Wykwalifikowani instruktorzy dbają o to, aby każdy mógł się czuć swobodniej. Zajęcia przebiegają w 10 osobowych grupach, co sprzyja budowaniu społeczności. Każdy, kto chciałby się rozwinąć na kilku obszarach, musi zapisać się na zajęcia dokładnie w tym studio. O tym, jak wiele dzieje się w szkole tańca AD można dowiedzieć się z działu Aktualności na stronie internetowej.

Dodaj komentarz