Czujniki ozonu wyprodukowane przez firmę Ozon Food

Szybkie oraz dokładne pomiary O3 w powietrzu są umożliwione, gdy właściciele firm zaopatrzą się w mierniki ozonu w powietrzu od firmy Ozon Food. Ozonowanie wnętrz jest coraz częściej stosowane, zwłaszcza w przemyśle spożywczym. Nie tylko bowiem odświeży się powietrze, ale głównie je dezynfekuje. Można pozbyć się z pomieszczenia grzybów, bakterii, pleśni, czy innych drobnoustrojów, a także brzydkich aromatów.

Zaprezentowane czujniki pozwolą każdorazowo właściwie oceniać występowanie ozonu. Klienci mogą korzystać także z licznych funkcji dodatkowych. Nad wyraz duża precyzja i pozyskiwanie informacji bieżących to ogromne walory osprzętu firmy Ozon Food. Maszyny o kompaktowej konstrukcji mają doskonałe wskaźniki użytkowe.

Czujnik ozonu w powietrzu CO – 02 ma doskonałe parametry powiązane z użytkowaniem. Jego precyzyjne działanie oddziałuje na późniejszą wydajność ozonowania oraz bezpieczeństwo stosowania. Głównie nadaje się do mniejszych zakładów przetwórstwa spożywczego. To zamawiający podejmuje decyzję, czy potrzebuje jeden czujnik, czy chce mieć ich kilka. Dopasowanie do wielu parametrów pracy, najwyższa szczelność a także wykonanie z tworzywa sztucznego odpornego na zniszczenie to walory sprzętu. Firma wykonuje cykliczne przeglądy mierników, żeby klient miał gwarancję, że są one sprawne.

Czujniki są kalibrowane indywidualnie, a jeżeli konieczny jest ich serwis, wszystko odbywa się sprawnie. Szczegółowa specyfikacja produktu znajduje się na stronie. Ozon Food oferuje 2 modele: czujnik ozonu w powietrzu CO – 02 a także czujnik ozonu w powietrzu CO – 01. Każde użycie ozonu domaga się wcześniejszego wykorzystania czujnika, gdyż efektywność zależy od stężenia. Kiedy ozon nie jest kontrolowany, to może stać się gazem szkodliwym dla zdrowia i życia. O ile przedsiębiorcom zależy, by procesy technologiczne były efektywne oraz bezpieczne, to muszą sprawdzić ofertę.

Dodaj komentarz