Dlaczego Simsy są tak popularne? Sprawdzamy różnorodne części Simsów

Zaletą „The Sims 4” jest w głównej mierze dwu i trójwymiarowa grafika, jaka czyni grę niezwykle atrakcyjną i wciągającą. Wszelkie tworzone przez graczy postacie są więc trójwymiarowymi obiektami. Motyw niekończącej się gry był do tej pory użytkowany w nielicznych grach komputerowych (między odmiennymi w grze Harvest Moon), lecz żadna seria wcześniej nie zdobyła tak gigantycznej popularności. „The Sims 4” jest wobec tego pierwszą częścią serii, która odniosła spektakularny sukces na całym rynku gier komputerowych. Gra „The Sims 4” jest stereotypową grą jednoosobową, w takim razie każdy gracz może osobiście zarządzać stworzonymi przez siebie postaciami.

Niekoniecznie jednak musi to być jedna rodzina, można bowiem kierować życiem paru rodzin jednocześnie – wypróbuj the sims 4 download. Już w pierwszej części Simowie są w stanie nawiązywać kontakty z innymi Simami, poprzez co gra staje się jeszcze bardziej atrakcyjna. Sami w takim razie widzicie, iż grać można faktycznie wybitnie długo… Trzecia część „The Sims” wyróżnia się spośród pozostałych także oryginalnymi umiejętnościami, jakie zyskały postacie. Jeszcze w pierwszej czy w drugiej części gry niektóre zdolności stanowiły jedną całość, pod nazwą „kreatywność” czy „inwencja”.

Aktualnie zostały one rozbite, mamy w następstwie tego zdolność malowania, pisania czy grania na instrumentach. Na pewno jest to dość ciekawa zmiana, bo dodaje grze ekspresji, a co więcej, daną zdolność wolno od tej pory podnieść przez praktykowanie określonej czynności. Nie sposób także nie wspomnieć o tak zwanych dodatkach do gry, które akompaniują właściwie każdej części. Właśnie dlatego nie mogło ich zabraknąć także w tej edycji. Trzecia część Simów to pomiędzy innymi takie akcesoria, jak: „Wymarzone podróże”, „Pokolenia”, „Kariera”, „Po zmroku” oraz „Zwierzaki”. Pierwszym oraz zarazem jednym z najciekawszych akcesoriów jest dodatek „Wymarzone podróże”. Dzięki niemu komponowane przez nas postacie mają szansę jeżdżenia – zwiedzania między innymi Francji, Egiptu oraz Chin.

Dodaj komentarz