Doskonale wyposażony gabinet urologa Michała Jurasza

Doskonale wyposażony gabinet urologiczny Michała Jurasza wraz z higieniczną i wyposażoną w nowoczesny sprzęt salą zabiegową są wyraźnymi dowodami na to, że w gabinecie takim opłaca się podjąć leczenie i będzie się dobrze zaopiekowanym.

Naturalnie, w pierwszej kolejności liczą się kompetencje specjalisty. Zaawansowany technologicznie sprzęt umożliwia precyzyjną diagnozę. Specjalista korzysta z wysokiej jakości ultrasonografem, potrzebnego do diagnostyki pęcherza, nerek, prostaty oraz jąder. Na wyposażeniu można znaleźć również urządzenie do elektrokoagulacji, laser oraz narzędzia chirurgiczne, niezbędne do wykonywania zabiegów ambulatoryjnych. Po dokładnej diagnostyce dalsze postępowanie jest zaplanowane, a pacjent stale powiadamiany jest o tym, w jaki sposób będzie przebiegało jego leczenie.

Pacjenci poczują się zaopiekowani na równi pod kątem medycznym, jak i komfortu psychicznego. W czasie każdej ingerencji urolog wszystko jest dla nich jasne. W gabinecie wykonywana jest kompleksowa diagnostyka urologiczna, jaka obejmuje: badanie przedmiotowe, badanie podmiotowe, jak i badanie ultrasonograficzne układu moczowo – płciowego. O tym, jak przyszykować się do badania pacjenci informowani są wcześniej. W zakresie działającego ambulatorium wykonywane są również zabiegi ambulatoryjne w znieczuleniu miejscowym.

Doktor Michał Jurasz ma duże doświadczenie w zastosowaniu technik małoinwazyjnych w urologii, a zwłaszcza metod laparoskopowych. Potrafi również właściwie diagnozować, a później poprowadzić leczenie chorób z zakresu uroonkologii. O jego doświadczeniu można doinformować się ze strony internetowej placówki medycznej. Przed podejmowaniem działań lekarskich urolog zapoznaje się z historią choroby wybranej osoby. Całościowe nastawienie prowadzi do tego, że pacjenci szybciej cieszą się zdrowiem albo łagodniej przechodzą objawy choroby. W trakcie długoletniej praktyki klinicznej doktor rozwijał się w metodach laparoskopowych, jak i tradycyjnych.

Dodaj komentarz