Doświadczeni eksperci od opon dla samochodów ciężarowych z serwisu mobilnego Truck Opony s.c.

Doświadczeni specjaliści od opon dla ciężarówek z serwisu mobilnego Truck Opony s.c. oferują działające przez całą dobę pogotowie wulkanizacyjne dla ciężarówek. Działający przez 24 h serwis opon w zakresie wulkanizacja mobilna oferuje: montaż i demontaż opon ciężarowych w rozmiarach od 17,5 do 22,5 cali, montaż i demontaż konkretnych opon rolniczych, reparację ogumienia metodą na zimno albo na gorąco, pogłębianie bieżnika opon, wyważanie kół metodą tradycyjną albo proszkową, a także weryfikację ciśnienia w oponach.

Kiedy zaś uszkodzenia opony w pojeździe ciężarowym są ogromne, można w serwisie od razu kupić nowe opony i skorzystać z opcji ich założenia przez ekspertów. Opony będą dopasowane wzorcowo do każdej ciężarówki albo naczep.

Jeśli więc tylko kierowca w czasie trasy ma trudności z ogumieniem, powinien nawiązać kontakt z serwisem. Im szybciej opony będą naprawione albo wymienione, tym korzystniej oddziałuje to na dobre imię przewoźnika. Numer podany jest na witrynie internetowej, czyli nikt nie będzie mieć problemu ze skontaktowaniem się. Mobilny serwis dla ciężarówek proponuje też: naprawy mechaniczne w kompletnym zakresie, naprawy układów hamulcowych i pneumatycznych, a także naprawy silników i skrzyń biegów, kierując kierowców spoza województwa do odpowiedniego warsztatu.

Reparacja lub zmiana opon to specjalność zaprezentowanej marki. Wyważanie kół także zrobione jest tak szybko jak to możliwe. Opłaca zaznajomić się z witryną serwisu, żeby przekonać się do oferowanych usług. Opony w ciężarówkach narażane są na większe obciążenia, a ich reparacja może być skomplikowana. Nie ma zbyt wiele zakładów stacjonarnych zajmujących się wymianą ogumienia w tirach.

Z tego względu opcja zrobienia użytku z mobilnego serwisu jest dla dużej liczby kierowców atrakcyjna. Imponująca wiedza, umiejętności wulkanizatorów a także indywidualne podejście do zgłaszanych usterek przyczyniają się do tego, że firma jest rekomendowana wśród kierowców tirów.

Dodaj komentarz