Firma zajmująca się dystrybucją unowocześnionych zabudów na tarasy

Marka jaka zajmuje się sprzedawaniem nowoczesnych zabudów na tarasy, a więc Monolith może pochwalić się wszechstronną propozycją sprzedażową. Głównymi towarami są markizy i pergole, aczkolwiek w punkcie sprzedaży można zaopatrzyć się także w systemy przeciwsłoneczne stosowane wewnątrz i wykorzystywane na zewnątrz. Można oczekiwać, że niezależnie od tego, jaki dopasuje się produkt z Żaluzje fasadowe Poznań, usługa zostanie wykonana wszechstronnie. Kupujący otrzymają rady odnoszące się do doboru odpowiedniego pod konkretną zabudowę rozwiązania, wykonane będą pomiary oraz prace montażowe.

Dodatkowo, wykwalifikowani pracownicy Monolith oferują także naprawę. Zapewnione jest to, że podczas gdy klient zaopatrzy się w wybrany z katalogu element, utworzy niebanalny klimat na tarasie. Można będzie na nim odpoczywać o każdej porze dnia oraz o każdej porze roku. Jednym z produktów prezentujących się dosyć modernistycznie są żaluzje fasadowe. Mają one pióra o większej sztywności, co pozwala z nich korzystać wewnątrz, jak i na zewnątrz. Lamelami można kierować pod wybranym kątem, co zapewnia możliwość swobodnej regulacji intensywności słonecznego.

Zainteresowanie klientów Monolith zwracają też refleksole. To unowocześniona forma zabezpieczania pomieszczeń przed nadmiernym nagrzaniem. Co istotne, element ten można zastosować tak samo na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. Refleksole idealnie sprawdzą się na przeszklonych powierzchniach pionowych. Szczególną opcję w katalogu stanowią pergole, a więc zadaszenie tarasu do ogrodu. Mogą one mieć postać wolnostojącą lub opierającą się. Udostępnione są w Monolith w postaci: tekstylnego złożonego dachu, zadaszenia w formie obracanych lameli z aluminium albo użytecznego i estetycznego dachu oszklonego. Dzięki nim można utworzyć dodatkową przestrzeń na tarasie. Można czuć się tam w pełni komfortowo, dla przykładu dzięki dodatkom takim jak: oświetlenie ledowe czy rolety boczne typu screen. Dla właścicieli ogrodów szklanych rekomenduje się z kolei werandy, działające jako systemy ochrony UV.

Dodaj komentarz