Forgastro: ułatwienie technologiczne pozwalające koncentrować się stuprocentowo na prowadzonym biznesie

Forgastro to uproszczenie technologiczne pozwalające koncentrować się stuprocentowo na własnym interesie. Będąc zdecydowanym na takie oprogramowanie można mieć pewność, że usunięte zostaną te problemy, jakie ma się w tradycyjnym ukierunkowaniu do biznesu gastronomicznego, takie jak powiązane ze składaniem zamówień albo z komunikacją między kelnerami a kuchnią. Goście bez wątpienia dostaną każdorazowo własne zamówienie zgodnie z życzeniem.

Jako że wiadomości z Forgastro są zachowane w chmurze, nie ma potrzeby się też bać o ich bezpieczeństwo. Wszystko zabezpieczone jest protokołami sieciowymi. Cała historia, raportowanie i inne opcje będą sprzyjać niezakłóconej pracy wszystkich osób w konkretnym obiekcie. Co ważne, do oprogramowania ma się dostęp nawet wówczas, gdy dojdzie do awarii komputera. Sama rezerwacja stolika jest jasna, co będzie sprzyjać szybszemu wdrażaniu.

Dotychczasowi użytkownicy zachwalają też nowoczesną kontrolę, ponieważ jeśli są właścicielami wielu lokali, to dzięki Forgastro mogą nimi sprawnie rozporządzać w tym samym czasie. Mają również wpływ na pracę pracowników, jak i na to, co wydarzy się w magazynie. Z Forgastro można korzystać na telefonie, tablecie albo komputerze, a taka dowolność też jest dobrze postrzegana. Ze względu na to, że system jest zaprojektowany bezpośrednio dla branży gastronomicznej, wszystko jest opracowane intuicyjnie.

Firma proponuje kurs z systemu, wobec czego każdy będzie zaznajomiony z tą technologią. Z panelu administracyjnego można skorzystać w delegacji, czy na wakacjach. Na system nie są nałożone inne opłaty, a współpracę można zaczynać od darmowego abonamentu. System będzie też zaktualizowany bez innych ukrywanych opłat. Dla użytkowników ważna jest niezawodność funkcjonowania. Forgastro bazuje na technologii chmury, wobec czego jest w każdej sytuacji dostępny, nawet w trakcie usterki urządzenia obsługującego.

Dodaj komentarz