Innowacyjnie realizująca usługi firma udzielająca szkoleń

Gamma to innowacyjnie wykonująca usługi firma udzielająca szkoleń. Są one rozdzielone na: kompetencje miękkie oraz szkolenia eksperckie. Pełna lista szkoleń udostępniona jest na stronie online, razem z terminarzem a także opisem poszczególnych propozycji. Kursy związane z kompetencjami miękkimi odnoszą się do: szkolenia menadżerskie, szkoleń z efektywności osobistej, szkoleń z zarządzania projektami, szkoleń HR, szkoleń z zakresu administracji publicznej.

Z kolei, szkolenia eksperckie obejmują dyscypliny takie jak: logistyka, transport i spedycja, hr, kadry i płace, prawo, nieruchomości i budownictwo, drogownictwo, energetyka i inwestycje, ochrona środowiska, szkolenia komputerowe, szkolenia finansowe, jak i szkolenia farmaceutyczne i kosmetyczne. Ciekawą propozycję w katalogu podanej firmy stanowią Akademie Szkoleniowe oraz Programy Liderskie. Jest to format rozwojowy zestawiający efektywność pracy podczas warsztatów online wraz z całkowitym zaangażowaniem kursów w trakcie pomiędzy internetowymi spotkaniami. Platformy wymiany doświadczeń, materiały inspiracyjne, a także orientacja na rezultaty we wdrażaniu nowych metodyk, technik i praktyk skutkują rozwojem uczestników oraz podniesieniem umiejętności.

Efekty są widoczne w dalszej realizacji obowiązków zawodowych. Cykle składające się z kilku warsztatów w innowacyjny sposób pozwalają wykorzystywać wiedzę oraz umiejętności kursantów w praktyce i bazują na wymianie doświadczeń poprzez mentoring koleżeński. Umiejętni trenerzy wybierają dużo narzędzi wspierających rozwój, skupiając się także na integracji grupy oraz wszechstronnych rozwiązaniach dla przedsiębiorstw. Uczestnicy szkoleń jakie przygotowuje podana firma szkoleniowa, jak i ich pracodawcy mogą także liczyć na przedstawienie rozwiązań spersonalizowanych. To dowodzi, że Gamma to wyspecjalizowana marka szkoleniowa, ukierunkowana na efektywność pracy kursantów.

Dodaj komentarz