Kompaktowy generator ozonu stworzony przez przedsiębiorstwo Ozon Food

Kompaktowy generator ozonu opracowany przez firmę Ozon Food, czyli GO – 02 to następny w kolejności generator ozonu od wskazanego producenta. Złączona konstrukcja i wiele możliwości związanych z konfiguracją pozwolą otrzymać idealne efekty. Sprawdza się to tam, gdzie potrzebne są spore stężenia ozonu albo występuje sporo medium procesowego. Idealna ilość ozonu sprawia, że żywność z pewnością się nie zepsuje, lecz będzie idealnie wysterylizowana. Wskazany ozonatory może produkować ozon z powietrza, z tlenu albo z mieszanki Ozon Booster.

Zależnie od przepływu medium, wydajność urządzenia może wynieść od 6 do aż 350 g/h. Widełki dla mocy wynoszą od 100 W do 3,6 kW. Zakres temperaturowy, w jakim może działać niewielkich rozmiarów model to od minus 45 stopni Celsjusza do plus 50 stopni Celsjusza. Generator zrobi każde zadanie, jakie będzie dla niego wyznaczone. Ozon Food to wysokiej jakości Polskie Systemy Ozonowania dla Przemysłu Spożywczego i Owocowo – Warzywnego. Inżynierowie, technolodzy żywności i inni specjaliści z branży spożywczej to osoby zaangażowane w to, by zbudować oraz rozwijać systemy jakie zapewniają producentom żywności okazję pozyskania ekologicznej przewagi konkurencyjnej.

Ozonowanie żywności jest sporą szansą dla żywności, dla przedsiębiorców z branży, a także dla konsumentów. Jest to pomyślne dla środowiska naturalnego. Obszary, w jakich mogą zostać stosowane generatory to: owoce i warzywa, drób, mięso, ryby i owoce morza, jaja oraz indywidualne zastosowania. Przemysłowa woda ozonowana gwarantuje stuprocentową świeżość wyrobów spożywczych. Mycie jedzenia wodą z ozonem wydłuża świeżość wyrobów spożywczych i nie dopuszcza do pojawienia się drobnoustrojów. Jedzenie będzie miało perfekcyjny wygląd oraz zapach. Stosując ozonatory nie używa się preparatów chemicznych. Jest to idealny sposób na rozwój własnej firmy. Przemysłowe wytwarzanie ozonu z powietrza jest tym, na co warto się decydować.

Dodaj komentarz