Najnowsze technologie obróbki proponowane przez firmę AL – TER

Cięcie laserem wykonywane przez firmę AL – TER to usługa z jakiej często klienci korzystają w tym zakładzie. Można zdecydować się na to, aby w ten sposób obróbce poddawać różne materiały. Co najważniejsze, nie jest później po zrealizowanej usłudze potrzebna jakakolwiek obróbka końcowa. Uszczelniane mogą zostać nawet końcówki tkanin syntetycznych lub dywanów. Ich krawędzie będą osłonięte przed strzępieniem się. Pojawiające się w trakcie cięcia szczeliny będą tylko trochę większe od samej wiązki laserowej. To pozwoli na wycięcie nawet wyjątkowo skomplikowanych kształtów i realizowanie oryginalnych zleceń. Dlatego zasady dla każdej współpracy wyznaczane są na indywidualnych zasadach.

Maszyny stosowane do wycinanie laserowe w metalu nie zużywają się, wobec czego koszty realizacji zlecenia są też niższe. Ze szczegółową listą materiałów nadających się do cięcia laserowego można zapoznać się na witrynie internetowej. Poza cięciem można także decydować się na usługę znakowania albo grawerowania.

W czasie grawerowania materiał jest silniej nagrzewany przez wiązkę laserową i dochodzi do zmiany koloru i wytworzenia kontrastu albo do wyparowania oraz spalenia materiału. Dlatego grawerunek jest wytrzymały oraz wykazuje odporność na ścieranie. Znakowanie laserowe to z kolei znakowanie materiałów przy zastosowaniu wiązki lasera. Duża dokładność pozwoli uzyskać szczegółowe grafiki.

Na witrynie można też sprawdzić przykładowe realizacje i przekonać się, że współpraca będzie korzystna. Szczegóły ustala się na indywidualnych zasadach. Kiedy przedsiębiorca przynajmniej raz zdecyduje się na to, by w zaprezentowanej firmie realizować usługi, to będzie chciał to też robić w przyszłości. W nowocześnie zaprojektowanym parku maszynowym zlecenia są wykonywane pod nadzorem wykwalifikowanych inżynierów, co gwarantuje ich dokładność i wykonanie w terminie. Nowoczesny sprzęt pozwala na obróbkę różnych formatów i realizowanie skomplikowanych zamówień.

Dodaj komentarz