Nowoczesne i użyteczne markizy

Nowocześnie zaprojektowane i użyteczne markizy oferuje Monolith. Oferta zawiera przede wszystkim markizy premium oraz markizy na taras. Markizy tego typu idealnie sprawdzą się na tarasie, dodając mu atutów stylizacyjnych. Co istotne, będą także wyjątkowo użyteczne. Elementy jakimi są markizy tarasowe zagwarantują osłonę przed promieniowaniem UV, a w dodatku wpłyną na wygodę spędzania czasu na tarasie.

Szczególnie, gdy dokupi się do nich elementy uzupełniające oraz użyje opcje jakimi są: silnik elektryczny na przycisk lub na pilota, opcja doboru kolorystyki, zastosowanie profilu wysięgu udostępnionego w sześciu akcentach kolorystycznych, dobór tkanin z katalogu Perla, zastosowanie oświetlenia led z opcją zaciemnienia, zastosowanie opuszczonej falbanki, wykorzystanie promiennika ciepła. Pracownicy z Monolith udzielą wskazówek zamawiającym, co okaże się dla nich najwłaściwsze. Poza markizami na taras można zakupić markizy: balkonowe, koszowe, na ogród zimowy, boczne, pionowe a także dwuspadowe. Tak spory wybór daje gwarancję, że zawsze wybierze się rodzaj markizy pod wykorzystanie, jakie jest dla niej przewidywane. Eksperci Monolith nie tylko doradzają, na jaką markizę się zdecydować, ale wskażą, jak o nią zadbać.

Dla zainteresowanych zaproponowane są projektowe rozwiązania standardowe, jak i niestandardowe. Wycena za markizy przygotowana jest indywidualnie, w zależności od oczekiwań klienta. Ekipa Monolith wykona samodzielnie pomiary, by mieć pewność, że designerski element będzie dopasowany do konkretnego domu. Monolith współpracuje z wiodącymi producentami i przedsiębiorstwami zajmującymi się serwisem, wobec czego można oczekiwać sprawnie wykonanej naprawy, jeśli markiza zostałaby uszkodzona lub jakikolwiek jej element dodatkowy nie funkcjonowałby jak trzeba. To oznacza, że można będzie znowu być zadowolonym z jej sprawnego działania. Kiedy ktoś zastanawia się, w jaki sposób zmodernizować dom, to markizy Monolith będą się do tego nadawać doskonale.

Dodaj komentarz