Produkcja najwyższej jakości opakowań z kartonu o dowolnym zastosowaniu

Wytwarzanie wysokiej jakości opakowań kartonowych o dowolnym zastosowaniu jest przedmiotem prosperowania firmy Waps – kart. Zakres świadczeń firmy obejmuje: kratownice kartonowe o różnych parametrach, trwałe nadruki kartonowe fleksograficzne i kaszerowane, pudełka tekturowe, opakowania kartonowe, przekładki, wkłady i wypełnienia, ekspozytory, standy promocyjne a także kartony na wymiar. Pudełka kartonowe udostępnione są w wersji: klapowej, teleskopowej, składnej, wsuwanej, klejonej oraz wykrojnikowej. Opakowania tekturowe klienci mogą zamówić w standardowych albo w spersonalizowanych rozmiarach. To samo odnosi się do przekładek, ochraniających towar w trakcie transportu oraz magazynowania. Ekspozytory jakie można zamówić u tego wytwórcy z pewnością zwrócą wzrok.

Na podobnej zasadzie jak: standy, stojaki bądź potykacze. Ze względu na to, że Waps – kart dysponuje dużym parkiem maszynowym, żadne zamówienie nie jest trudnością dla osób w tej firmie zatrudnionych. Klienci mogą spodziewać się, że wszystkie kartony będą maksymalnie dostosowane do ich oczekiwań. Wystarczy powiedzieć pracownikom firmy, co chce się zapakować i można mieć pewność, że zlecenie zostanie zrobione stricte tak, jak się tego spodziewamy. Waps – kart jest w stanie zaopatrywać klientów prywatnych, jak i klientów hurtowych.

Trwałe opakowania zapewnią wysoką ochronę dla takich produktów, jakie będą w nich przechowane. Ma to szczególne znaczenie wtedy, gdy są to towary przewożone. Pod linkiem https://waps-kart.pl/oferta/tektura-falista-i-lita można sprawdzić właściwości określonych towarów.

Można też zamówić spersonalizowane opakowania z tektury, o dowolnych rozmiarach i kształtach. Jeszcze przed realizacją zamówienia klient będzie mógł sprawdzić próbki testowe i wówczas kiedy je zaakceptuje, zamówienie będzie dla niego wykonane. Konsumenci mogą zamówić: kartony przeprowadzkowe, opakowania marketingowe, pudełka z tektury do domu lub do wykorzystania w biurze, opakowania transportowe a także opakowania ochraniające dla sektora przemysłowego, hurtowni lub dla sklepów internetowych. W pudłach można przewozić sporo produktów: od sprzętu agd przez jedzenie aż po szkło.

Dodaj komentarz