Profesjonalny i bezpieczny w stosowaniu sprzęt dla fryzjerów

Hurtownia Progress oferuje nowocześnie zaprojektowany a także bezpieczny w użytkowaniu osprzęt dla fryzjerów. To dzięki niemu właściciele atelier fryzjerskich mają okazję oferować układanie włosów w dowolny sposób. Dzięki temu, można stworzyć wiele pięknych uczesań, a klienci i klientki będą zadowoleni z tego, że wszystko odbywa się przy zastosowaniu innowacyjnego oraz niezawodnego osprzętu. Efekt stylizacji fryzur również będzie zachwycający. Każdy powinien inwestować w sprzęt fryzjerski imponującej jakości, który od razu przekłada się na renomę danego salonu. Do najczęściej nabywanych akcesoriów zaliczają się: suszarki, lokówki, prostownice do włosów, maszynki a także trymery. Niezastąpione sprzęty będzie można używać przez kilka lat, zapewniając komfortową pracę wszystkim fryzjerom w danym salonie.

W hurtowni Progress można zaopatrzyć się nie tylko w osprzęt fryzjerski, ale również w gadżety, które są potrzebne do jego funkcjonowania. Będą to: dyfuzory, uchwyty do suszarek, noże do maszynek do strzyżenia, maty a także rękawiczki termiczne. Każdy, kto dopasuje w hurtowni Progress sprzęt dla fryzjerów ma okazję zakupu spersonalizowanych akcesoriów, dogranych do tego, jaką powierzchnią może dysponować fryzjer w zakładzie.

Ponadto, osprzęt będzie można dostosować też do wymiarów fryzjerów zatrudnianych w konkretnym zakładzie. Nowoczesny osprzęt fryzjerski udostępniony jest z gwarancją producencką. Można w takim razie liczyć na jego doskonałe funkcjonowanie przez długi czas. W przypadku, gdyby klient miał jakiekolwiek wątpliwości odnośnie funkcjonowania określonego osprzętu, każdorazowo może go odesłać.

Punkt obsługi klientów jest w tym miejscu na imponującym poziomie. Prace naprawcze przeprowadzane są szybko, czyli nie trzeba się martwić, że na dłużej pozostanie się bez sprzętu w salonie. Poszczególne gadżety można zakupić od znanych producentów, sugerując się takimi parametrami jak: funkcjonalność urządzenia, możliwość wykorzystania akcesoriów dodatkowych, zastosowana powłoka płytek, rodzaj zasilania, czy zasięg mocy urządzenia.

Dodaj komentarz