Projektowanie dwuwymiarowe i trójwymiarowe jakie umożliwia precyzyjne cięcie dekoracyjne w metalu

Projektowanie dwuwymiarowe oraz 3D umożliwiające precyzyjne cięcie dekoracyjne w metalu realizuje firma Lepsod. Doświadczeni inżynierowie realizują to w nowoczesnym programie SolidWorks, zabiegając o utrzymanie dokładności przy każdym z elementów. Dlatego klienci mogą zlecać również wyjątkowo skomplikowane zamówienia. Szkice poszczególnych elementów, przekazane przez zleceniodawców przeniesione są w przestrzeń 3D w przykładowym z systemów CAD razem z pełną wizualizacją.

Kolejno wszystko zostaje przeniesione do dokumentacji papierowej lub elektronicznej, w zależności od oczekiwań zleceniodawcy. Laser Częstochowa używany do dalszej pracy, czyli do cięcia dekoracyjnego w metalu jest urządzeniem sprawnym, co umożliwia terminowe zrealizowanie zlecenia. Zwłaszcza że cięcie laserowe ma zbliżone parametry jak klasyczna obróbka mechaniczna.

Jest natomiast bardziej dokładne i cechuje się seryjnością ciętych elementów razem z możliwością zrobienia użytku z seryjnej produkcji podzespołów jakie mają nierównomierne kształty. Cięcie o przeznaczeniu dekoracyjnym znajduje zastosowanie na przykład w dekoracjach do ogrodu albo w wystroju wnętrz. Bardzo dobrze można na przykład dowolne elementy dopasować do stylu loft, industrialnego lub minimalistycznego. Imponującej jakości dekoracje zrobione z metalu wywołają idealne wrażenie. Gładkie linie, wysoka jakość obróbki, jak i estetyczne kształty – to motywuje zleceniodawców do składania zlecenia bezpośrednio w firmie Lepsod. Cięcie w trybie 3D będzie sprzyjać realizowaniu niebanalnych koncepcji.

Można z jego użyciem stworzyć tak samo pojedyncze elementy, jak i większe konstrukcje. Stoły, krzesła, wieszaki albo lampy to jedynie niektóre z elementów jakie można zlecać do wykonania. To idealna alternatywa dla masowej produkcji. Cięcie laserem sprawdzi się też we wzornictwie ogrodowym. Zwłaszcza że można pociąć nawet wyjątkowo pogrubione podzespoły. Ergonomiczna technika daje spektakularne efekty. Meble do ogrodu, dekoracje ogrodowe albo elementy konstrukcyjne balkonu lub tarasu wyglądają znakomicie.

Dodaj komentarz