Rzetelne usługi z zakresu prawa, oferowane na terenie Tarnowskich Gór oraz okolic

Rzetelne usługi z zakresu prawa, realizowane na terenie Tarnowskich Gór oraz okolicznych miejscowości to oś działalności adwokat Anety Majowskiej. W jej kancelarii z pomocy prawnej korzystają klienci indywidualni, podmioty gospodarcze oraz spółki różnego rodzaju. Absolwentka studiów doktoranckich specjalizuje się w dziedzinach jakimi są: prawo rodzinne, prawo spadkowe, prawo cywilne a także prawo odszkodowań.

Otwarta relacja z interesantami oraz jasne działania adwokat powodują, że interesanci czują się pewnie. Na witrynie https://adwokat-majowska.pl/adwokat-gliwice można zapoznać się z całym wachlarzem świadczeń. Wykształcona na renomowanych uczelniach adwokat może poprowadzić sprawy również w języku niemieckim.

Ma również wykształcenie ekonomiczne, a więc może realizować sprawy o dowolnym stopniu skomplikowania. Każda sprawa potraktowana jest indywidualnie, a relacja z klientami bazuje na zaufaniu. Interesanci chwalą to, że sposób rozliczenia jest za każdym razem dla nich przejrzysty. Kancelaria może prowadzić sprawy: rozwodowe, alimentacyjne, o powierzenie wykonywania władzy rodzicielskiej, związane z podziałem spadku, dotyczące dziedziczenia ustawowego oraz testamentowego, związane z zachowkiem czy o spory cywilne. Klienci mogą być reprezentowani w negocjacjach dotyczących prawa cywilnego. Mogą być również dla nich stworzone wzory umów cywilno – prawnych.

Wykwalifikowana adwokat pomaga także w uzyskaniu roszczeń od towarzystw ubezpieczeniowych, zależnie od tego o jaką szkodę chodzi. Do tej pory kancelaria może chwalić się wieloma pozytywnymi opiniami. Abstrahując od tego, jaki jest stopień komplikacji konkretnej sprawy, można spodziewać się że wszystko zostanie zrealizowane na najwyższym poziomie. Adwokat stale się dokształca. Jej dorobek naukowy oraz zawodowy prezentuje się wzorcowo. Dlatego interesanci chcą z nią nawiązać współpracę. Profesjonalne usługi z zakresu prawa mają zagwarantowane.

Dodaj komentarz