Sprzedaż i zakup nieruchomości we współpracy z doradcą do spraw nieruchomości Joanną Bogacz

Sprzedawanie oraz kupno nieruchomości współpracując z doradcą do spraw nieruchomości Joanną Bogacz to opcja, z jakiej opłaca się skorzystać. Ekspertka wykonująca usługi na terenie Małopolski ma spore doświadczenie i stale się rozwija. Z tego względu pomaga klientom sprawnie oraz bezpiecznie przejść przez proces sprzedaży nieruchomości. W czasie sprzedaży Joanna Bogacz w pierwszej kolejności przeprowadzi szczegółową analizę rynku, a później wyznacza cenę nieruchomości, żeby była odpowiednia oczekiwaniom zleceniodawcom.

Pośredniczka dba o zareklamowanie nieruchomości i gromadzi niezbędne dokumenty. Przygotowana efektywna strategia sprzedaży powoduje, że wszystko przebiega w takim terminie, na jakim zależy zleceniodawcy. Wizerunek nieruchomości zostanie przez agent nieruchomości zaprezentowany wyjątkowo profesjonalnie.

Kompleksowa obsługa obejmuje: wykonanie fotografii i filmów, przygotowanie anonsów, rozmowy telefoniczne w imieniu klienta, obsługę korespondencji mailowej, umówienie spotkań z osobami interesującymi się nieruchomością oraz przeprowadzanie prezentacji nieruchomości. Joanna Bogacz zajmie się także sfinalizowaniem transakcji u notariusza i przekazuje nieruchomość w oparciu o protokół zdawczo – odbiorczy.

Jeżeli ktokolwiek planuje zakupić nieruchomość również może korzystać z usług ekspertki. Wyszuka ona dla niego propozycje dostosowane do prywatnych wymagań, a kolejno wykona prezentację najlepszych. Po wyszukaniu właściwego domu zajmie się również procesem odbioru mieszkania. Interesant zaoszczędzi wiele czasu, a także może korzystać z rzetelnego doradztwa dotyczącego tego, jakie obecnie trendy obowiązują w branży nieruchomości.

Kompleksowa pomoc dostosowana jest do imponujących standardów. Zasady współpracy są dla klientów zrozumiałe, a wystosowany plan działań pokazuje, że specjalistka świetnie wie, na czym powinna się skoncentrować. Podczas pierwszej konsultacji pośredniczka do spraw nieruchomości analizuje wymagania klientów i dba, aby mogli oni poczuć wsparcie na każdym z etapów współpracy.

Dodaj komentarz