Systemy ozonowania projektowane dla indywidualnych zastosowań

Ozonowanie żywności jako nowoczesne rozwiązanie na rynku spożywczym jest też coraz bardziej doceniane w Polsce. Firma Ozon Food oferuje przemysłowe systemy ozonowania i instalacje z wykorzystaniem jakich umożliwione jest zrealizowanie dokładnie takich usług. Inżynierowie nie bez powodu przedstawiają wykorzystanie takiej opcji jako: zamianę tlenu na zyski.

System dla każdej z firm opracowany jest indywidualnie, a więc można oczekiwać wymiernych korzyści. Każda instalacja będzie przystosowana do tego, co jest konieczne w wyznaczonym miejscu. W efekcie, kompletna obsługa linii i obróbka produktu może stać się wydajna. W zakładzie będzie mniej przestojów, zapanują doskonałe warunki pod kątem higieny i zmniejszą się koszty dezynfekcji.

Zyskuje na tym nie tylko nabywca, czyli konkretna firma, ale też konsumenci, jacy otrzymają zdrowe wyroby. Wykorzystanie ozonu powoduje, że konkretne produkty będą czystsze, doskonale utrzymane i świeższe. Firma korzystając z instalacji zużyje mniej wody oraz prądu, co jest tak samo ekonomiczne, jak i ekologiczne. Mogą skorzystać: wytwórca żywności, konsument i przyroda. Autorskie, świetnie funkcjonujące systemy ozonowania przygotowane w firmowym laboratorium są zawsze przygotowane na bazie tego, jakie są oczekiwania w konkretnym zakładzie.

Z tego względu w czasie uzgodnienia wszystkiego trzeba dokładnie zaprezentować własne oczekiwania oraz to, jak codziennie wygląda praca na terenie zakładu. Finalnie instalacja będzie wykonana w taki sposób, jak oczekują tego właściciele, jak i pracownicy firmy. Można z uwagi na to liczyć też na oszczędności oraz na przewagę nad konkurentami. Instalacje rozdzielone są na: Systemy Produkujące Wodę Ozonowaną, Systemy Mobilnej Dezynfekcji Hal i Pomieszczeń, jak i Systemy Kontrolowanej Atmosfery Ozonowej KAO. Systemy Produkujące Wodę Ozonowaną zawierają modele: GW – 12/12, GW – 10/12, DM – 01/12 oraz Modułowy System GWTech. Systemy Mobilnej Dezynfekcji Hal i Pomieszczeń to system DH – 01. Systemy Kontrolowanej Atmosfery Ozonowej KAO to natomiast: turbinowy system KAO, system TIR –KAO – 20/12 oraz system KAO – 05/12.

Dodaj komentarz