Wypożyczalnia samochodów dla klientów indywidualnych oraz właścicieli firm

CarSprint to wypożyczalnia samochodów dla klientów prywatnych a także właścicieli firm. Oznacza to, że można w tym miejscu wynajmować zarówno luksusowe auta, jak i pojazdy dostawcze. Auto można wypożyczyć nawiązując kontakt z pracownikami firmy przez formularz zgłoszeniowy umieszczony na witrynie www lub telefonicznie. Procedura wynajmu w wynajem aut Tarnów jest sprawna, wobec czego bardzo prędko można będzie otrzymać samochód, jaki kogoś interesuje najbardziej. Po wytypowaniu samochodu, zaznajomieniu się z kosztorysem, podpisaniem umowy oraz po zapłaci kaucji można błyskawicznie dostać pojazd.

Cena wynajmu zależy od marki wypożyczanego pojazdu, a także okresu czasu, na jaki samochód jest wynajęty. Kierowcy mogą zdecydować się na 3 warianty czasowe: 1 do 4 dni, 5 do 9 dni, oraz 10 do 16 dni. Kiedy wynajem trwa dłużej, to kwota z klientem jest ustalona na podstawie indywidualnych przesłanek. Interesant musi też przed odbiorem lub podstawieniem pojazdu zapłacić kaucję, będącą zabezpieczeniem w przypadku zniszczenia. Kaucja jest zwrócona w dniu zdania wynajmowanego samochodu. Kierowcy wypożyczający w CarSprint mogą oczekiwać licznych ulepszeń: klimatyzacji, fotelika dziecięcego w cenie, nawigacji GPS. Wszystkie detale powiązane z wynajmem ustalone są z pracownikami wypożyczalni, by kierowca był jak najbardziej zadowolony.

Personel zawsze udzieli wyczerpujących informacji, zarówno o samochodach, jak i o procedurach wypożyczenia. Można wypożyczać auta z podstawieniem na lotnisko w Rzeszowie, w Katowicach lub w Krakowie. Jest też możliwość wypożyczenia auta z OC sprawcy. Każdy z wypożyczonych pojazdów posiada pełne ubezpieczenie OC, dobrowolne, od następstw nieszczęśliwych wypadków a także Assistence. Kierowca który wynajmuje samochód nie musi przejmować się żadnym limitem kilometrów. Oferta dostosowana jest do wymagań klientów. Wszystkie koszty bazują na 23% VAT. Każda kwota podawana jest za jedną dobę wynajmu.

Dodaj komentarz